دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات

دوره مدیریت mba

DBA

_
_

گرایش فناوری اطلاعات

_
3 ماه الی 1 سال
طول دوره
400 ساعت
مدت دوره
نقد و اقساط
نحوه پرداخت
حضوری/غیرحضوری
نحوه برگزاری
وزارت علوم
مدرک پایان دوره
هیئت علمی
مدرس دوره

گواهینامه معتبر وزارت علوم

قابل ترجمه ویژه مهاجرت

دارای تاییدیه WES

برای دریافت مشاوره رایگان ، عدد ۱ را به ۵۰۰۰۲۲۸۵۲۰ ارسال فرمائید
سوالات متداول

DBA چیست؟

DBA  مخفف   Doctor of Business Administration، به معنی دکتری مدیریت کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار برگزار می شود تا بتوانند در تدوین جهت‌گیرهای راهبردی و همچنین حل مسائل واقعی محیط کار موثر باشند. این دوره یکی از گرانترین و شناخته شده ترین دوره ها  در کشورهای توسعه یافته بوده و برای مدیران فارغ التحصیلی دوره DBA افتخاری بزرگ بشمار می رود

این دوره مناسب چه کسانی می باشد؟

دوره DBA یکی از برترین دوره‌ هایی است که در آن از کلیه فعالیت های کلان یک شرکت یا سازمان را به مدیران آموزش می دهد.اگر شما یک مدیر ارشد، عضو هیأت مدیره یا کارآفرین هستید و یا مسیر شغلی شما رسیدن به این پست های مدیریتی سطح بالا می باشد، برای شما حضور در این دوره بسیار ارزشمند خواهد بود.

مزایای شرکت در این دوره چیست؟

افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند علاوه بر فراگیری مهارت های سطح بالای مدیریت راهبردی یک سازمان یا شرکت ، گواهینامه ای مبنی بر مهارت و دانشی در سطح تخصصی مدیریت را نیز اخذ میکنند و در این دوره ها به شبکه ای از مدیران و صاحبان کسب وکار که در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند مرتبط خواهند شد.

اعتبار مدرک پایان این دوره چگونه است؟

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

آنچه می آموزید

آشنایی با اصول و مبانی اولیه فناوری اطلاعات

مدیریت مالی کسب‌وکار

آشنایی با اهداف، چشم‌اندازها و ماموریت‌های سازمانی

بررسی وظایف مدیران ارشد

بررسی ریسک و نسبت‌های مالی در مجموعه

آشنایی با مدیریت سرمایه و نقدینگی

اصول و مفاهیم مرتبط با اعتبار مشتریان

مدیریت موجودی کالا و خدمات

کنترل هزینه‌ها و قیمت‌گذاری

آمادگی برای شناخت بازار و مدیریت ریسک آن

آموزش سفارش‌گیری

نحوه تقسیم سود بین سهام‌داران

آشنایی با عرضه سهام، انواع آن و بررسی اوراق مشارکت

آموزش سرمایه‌گذاری بین‌المللی

آموزش‌های مرتبط با بورس و سرمایه‌گذاری

بررسی عرضه و تقاضا در بازار

آ شنایی با تئوری‌های اقتصادی در این حوزه

معرفی چالش‌های موجود در این حوزه و بررسی راه‌حل‌ها

آشنایی با فرآیندهای مالی

سرفصل ها

رفتار سازمانی و دانش و مهارت های نوین رهبری

مدیریت منابع انسانی پیشرفته

مدیریت استراتژیک پیشرفته

آینده پژوهی

مدل های کسب و کار

بازاریابی پیشرفته

روشهای تحقیق برای مدیران

استراتژی های توسعه کسب وکار الکترونیکی

مدیریت استراتژیک تجارت الکترونیکی

مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

اقتصاد اطلاعات

کسب وکار هوشمند

استراتژی های مدیریت دانش سازمانی

استراتژی های زنجیره تأمین در تجارت الکترونیک

مدیریت سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات

توضیحات دوره

DBA چیست :

کلمه DBA مخفف عبارت Doctor of Business Administration می باشد.

این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب ­وکار  برگزار میگردد تا بتوانند در تدوین جهت‌گیرهای راهبردی و همچنین حل مسائل واقعی محیط کار موثر باشند .

دوره DBAدر کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار و از جمله رشته های پر هزینه  برای مدیران بشمار می رود.

مدیریت یک سازمان همواره با مبانی خاص خود همراه بوده است. داشتن مدرک معتبر، تجربه بالا و طرز فکر مناسب جهت حل مسائل و مشکلات تنها چند نمونه از پارامترهای با اهمیت در این حوزه می باشد.

مدیریت راهبردی کسب و کار به تجزیه و تحلیل مسائل مهم و برجسته سازمان و شرکتها می پردازد. در این دوره مدیران ارشد می آموزند که با تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف سازمان مورد نظر، سازمان را به اهداف کوچک و بزرگ خود برسانند. همچنین مدیران با استفاده از آموزش های این دوره قادر خواهند بود شرکت را از وضعیت های بحرانی نجات دهند.

از طرفی دیگر اهداف، چشم اندازها و سیاست شرکت را مشخص کرده و نقشه رسیدن به آن را قدم به قدم طراحی می کنند.

هم جهت کردن تمامی فعالیت های شرکت، مشخص کردن مزیت های رقابتی و بررسی سازمان های هم رده از دیگر اقداماتی است که مدیران پس از شرکت در دورهDBA قادر به انجام آن خواهند بود.

تفاوت دوره DBA با دوره  PhD عبارتند از :

از نظر سطح علمی و ارزش تحصیلی دوره DBAهمان ارزش دوره  PhD را دارد.

دوره  DBA مساله محور است ، مباحث مطرح در کلاس ها بر اساس مسایل و مشکلات مدیران اجرایی کسب و کارها است . بنابراین دانشجویان با تجربه خود و اساتید با دانش نظری خود در تعامل با هم کلاس های زنده و شادابی ایجاد می نمایند که نتیجه آن رشد و بالندگی است .

انتخاب اساتید واجد شرایط برای دوره DBAبا دوره های رسمی متفاوت است . اساتیدی در این دوره ها موفقند که در کنار توان علمی بالا ، لازم است سابقه اجرایی درخشانی نیز داشته باشند . اساتید با سطح علمی بالا ولی بدون تجربه کار اجرایی در اینگونه کلاس ها مفید نخواهند بود .

داوطلبین دوره DBAمدیران ارشد و اجرایی شاغل در کسب و کارهای مختلف هستند ، به عبارت دیگر اول کار بعد تحصیل. حال آنکه در دوره های رسمی الویت با تحصیل است  .

اگر بخواهیم در یک جمله تفاوت بین دوره PhDو دوره DBA را خلاصه کنیم ، دوره PhDمبتنی بر آموزش رسمی (Education ) که موضوع محور است ، حال آن که دوره DBA مبتنی بر آموزش های غیر رسمی (Training) که مساله محور است ،  می باشد .

فناوری اطلاعات یا Information Technology که معمولاً آن را به صورت مخفف با نام IT مورد اشاره قرار می‌دهند، اصطلاحی است که امروزه به دایره واژگان روزمره‌ بسیاری از ما افزوده شده است. اما برای مدیران سازمان ها و کسب وکارها اهمیت حیاتی و جزئی از مهارت های الزامی برای رشد و توسعه جنبه های مختلف اداری و شرکتی آنها می باشد. دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات از جمله دوره‌های آموزشی حرفه‌ای است که مدیران امروزی باید نسبت به یادگیری مباحث موجود در آن همت گمارده و بودرا برای رقابت های عصر اطلاعات تجهیز نمایند.

افراد پس از گذراندن دوره DBA توانایی دارند مسائل و چالش‌های پیش‌روی تجارت خود یا کسب‌وکارهایی را که به آن‌ها سپرده‌ شده‌است، شناسایی کنند و به حل آن‌ها بپردازند. درواقع شما با سپری کردن این دوره و دریافت مدرک DBA معتبر، دید بهتری به تجارت خود خواهید داشت.

مخاطبان دورهDBA فناوری اطلاعات چه کسانی هستند:

به دلیل تراز علمی بالای دورهDBA، این دوره مناسب همه افراد نیست. با این وجود مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره سازمان های مختلف، از جمله مهم ترین مخاطبان این دوره می باشند. همچنین اگر شما کارآفرین هستید و قصد دارید به بهترین نحو ممکن به بررسی بازار و رقبای خود بپردازید، این دوره برای شما نیز مناسب می باشد.

مهم نیست که صاحب یک تجارت یا کسب‌وکار هستید یا تمایل به مدیریت کسب‌وکار دیگران گرفته‌اید، در هر حال باید از جدیدترین مبانی و اصول مدیریتی فناوری اطلاعات آگاهی داشته باشید؛ چراکه این دانش به شما در دستیابی به اهداف و چشم‌اندازهای هر کسب‌وکاری کمک می‌کند.

بسیاری از افرادی که در دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات شرکت می‌کنند، از مدیران ارشد، مشاوران و صاحبان مشاغل مرتبط هستند که تمایل دارند کسب‌وکار خود را در راستای پیشرفت سوق دهند و چالش‌های رایج در آن را برطرف کنند.

درواقع اگر شما هم جزء افرادی هستید که مشاغلی مرتبط با فناوری اطلاعات دارید و تمایل دارید مشکلات و اختلالات پیش‌آمده در تجارت خود را رفع کنید، بهتر است از دانش و مهارت‌های ارائه‌شده در دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات بهره‌مند شوید.

مدیران که غالبا سابقه مدیریت در سازمان‌های مختلفی را دارند، به بیان مشکلات و نارسایی‌هایی می‌پردازند که به‌صورت عملی تجربه کرده‌اند و با بهره‌مندی از دانش سایر مدیران شرکت‌کننده و اساتید مجرب قادر به رفع آن‌ها خواهند بود.

این قبیل کسب‌وکارها به‌‌نوعی هستند که با تقاضای کاربران در حال تغییر هستند. دراین‌صورت مدیران این مشاغل باید همواره به‌روز بوده و از جدیدترین اصول و مبانی این رشته مطلع باشند. هرگونه غفلت و بی‌توجهی در این زمینه ممکن‌ است آینده یک تجارت را به کام مرگ بکشاند؛ چراکه با رشد کسب‌وکارهای بسیاری، عرصه رقابت هر روز سخت و سخت‌تر خواهد شد. بنابراین مدیران باهوش و حرفه‌ای با گذراندن دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات خود را از این لحاظ همواره به‌روز نگاه می‌دارند.

به‌نوعی باید گفت یادگیری این دانش و مهارت‌ها از الزامات موفقیت کسب‌وکارهای امروزی است؛ مخصوصا اگر قالب اصلی این تجارت الکترونیک باشد. دوره DBA روشی برای کسب درآمد بیشتر از این مسیر محسوب می‌شود؛ چراکه افراد با گذراندن این دوره، کسب مهارت و مدرک DBA توانایی‌ها و نگرش‌هایی را به ‌دست می‌آورند که قدرت انجام چنین اقداماتی را خواهند داشت.

جالب ‌است بدانید استانداردهایی در این زمینه وجود دارد که باید از سوی تمامی کسب‌وکارها رعایت شود. این چارچوب‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کند که دغدغه‌های رایج خود را رفع کنند و به تقویت و ارتقای خود بیندیشند.

دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات چه تاثیری در تجارت الکترونیک دارد؟

اگر شما به‌نوعی با زمینه‌های مختلف تجارت الکترونیک سروکار دارید، بهتر است حتما با فناوری اطلاعات آشنایی داشته باشید. این حوزه به افراد و صاحبان تجارت‌ها کمک می‌کند که معاملات کوچک و بزرگ بسیاری را مدیریت کنند. درواقع آموزش‌های اساسی در این حوزه نظیر دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات به افراد کمک می‌کند که سرعت تجارت خود را به شیوه موثری افزایش دهند. دراین‌صورت فرآیند انتقال از تجارت سنتی به الکترونیک با روند بهتری انجام می‌شود.

از آنجایی که این حوزه به‌سرعت درحال رشد و گسترش است، بسیاری از افراد به آموزش‌هایی نیاز دارند که خود را همگام با تغییرات جهانی پیش ببرند. این تغییرات درنهایت باعث پیشرفت و ارتقای شغلی افراد خواهد شد.

آیا مدرک DBA فناوری اطلاعات اعتبار دارد و با آن استخدام در چه مشاغلی ممکن ‌است؟

در نگاه نخست باید این مسئله را مطرح کنیم که مدارک ارائه‌شده توسط موسسات آموزش عالی آزاد از سوی وزارت علومقابل تایید هستند و درواقع این مدارک تحت‌نظارت این ارگان که بالاترین مرجع آموزشی کشور است صادر می‌شود. شما این امکان را در اختیار دارید که بارکد درج شده بر روی مدرک خود را از طریق سایت وزارت علوم استعلام نموده و هویت آن را بررسی نمایید.

گواهینامه DBA به‌اندازه‌ای اعتبار دارد که شما برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای بین‌‌المللی یا اشتغال در شرکت‌های خارجی در کشورهای مختلفی نیز امکان استفاده از آن را خواهید داشت. این مدرک اعتبار جهانی دارد و توسط بسیاری از شرکت‌های خارجی پذیرفته می‌شود. مدرک DBA در خارج از کشور همسطح دکترای تخصصی شناخته شده و اعتبار زیادی را به دارنده مدرک می افزاید

مدیر بخش IT ، مدیریت اتوماسیون اداری و…  ازجمله فرصت‌های شغلی هستند که شما پس از گذراندن دوره DBA گرایش فناوری اطلاعات و دریافت گواهینامه DBA پیش‌رو خواهید داشت.

این موارد در حالی ‌است که شما قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری را نداشته باشید و تنها تمایل به داشتن شغلی در تجارت دیگران داشته باشید. هدف اصلی دوره‌های DBA آن است که مدیران و صاحبان مشاغل و کارآفرینان را برای دستیابی به قدرت مدیریت بهینه راهنمایی کند. این دوره شامل متدهای جدیدی است و به‌ همین علت با عنوان دکترای مدیریت کسب‌وکار شناخته می‌شود.

با ارتقای مهارت‌های پژوهشی خود به دانشی تجهیز می‌شوید که به شما درک جامعی از موقعیت تجاری کسب‌وکار می‌دهد و در حرفه‌ خود مهارت‌های جدیدی را می‌آموزید. با بهره‌مندی از این تفکر انتقادی ایده‌آل اکنون به رهبری بدل می‌شوید که توانایی بالایی در اداره سازمان خود دارد.

ویژگیهای دوره DBA فناوری اطلاعات خانه مدیران :

برگزاری دوره بصورت حضوری و غیرحضوری

دوره حضوری DBA :

دوره حضوری DBA طی یکسال و در ۴۰۰ ساعت برای شرکت کنندگان در ایام آخر هفته (پنج شنبه و جمعه )  برگزار می شود. این دوره توسط اساتید مجرب و تراز اول کشور تدریس شده و به همین دلیل نگرانی از بابت نحوه تدریس اساتید وجود نخواهد داشت.
خاطرنشان می شود در صورت عدم حضور دانشجویان در هر جلسه فایل آموزشی در سامانه آموزش غیرحضوری LMS موسسه جهت دستیابی دانشجویان به مباحث جلسات مقدور می باشد .

دوره غیرحضوری DBA :

در دنیای امروز افراد مشغله های فراوانی دارند به خصوص شرایط کنونی جامعه که به علت ویروس کرونا برخی افراد تمایل به شرکت در کلاس های حضوری را ندارند باعث شد تا خانه مدیران با استفاده از فن آوری های روز آموزشی اقدام به برگزاری دوره های غیرحضوری نماید تا افراد بتوانند در هر شرایطی از آموزش های مختلف بهره مند شوند.
دوره غیر حضوری DBA ، به طور خاص برای افرادی در نظر گرفته شده است که به علت مشغله کاری و یا دوری مسافت نمی توانند به صورت حضوری در کلاسها شرکت نموده و یا نمی توانند مدت زمان طولانی را صرف یادگیری و آموزش نمایند ،همچنین برای افرادی که در این حوزه دانش و مهارت لازم را داشته اند ولی فاقد مدرک آموزشی معتبر می باشند پیشنهاد می شود.
دوره غیر حضوری DBA به دلیل کوتاه بودن دوره و همچنین پایین بودن هزینه آن نسبت به دوره حضوری ، به طور خاص مورد استقبال افراد قرار می گیرد.
در دوره های غیرحضوری DBA محتوای آموزشی توسط اساتید تراز اول داخل و خارج از کشور بصورت آموزش تصویری تولید و در سامانه آموزش الکترونیک موسسه LMS و یا پلتفرم آموزشی موسسه بنام ویدمی (سرویس اشتراک ویدیو آموزشی ) در دو نسخه اندروید و آیفون عرضه می شود.
مزایای دیگر دوره غیرحضوری DBA موسسه خانه مدیران نسبت به سایر موسسات امکان شرکت دانشجویان غیرحضوری DBA در کلاسهای آنلاین جهت رفع مشکلات دانشجویان محترم می باشد، لذا دانشجویان دوره های غیرحضوری DBA همچون شرکت کنندگان دوره جامع DBA بصورت حضوری امکان ارتباط با اساتید مجموعه را خواهند داشت

اساتید دوره DBA :

اساتید موثرترین عامل بر کیفیت دوره به حساب می آیند. به همین دلیل موسسه خانه مدیران در انتخاب اساتید خود دقت و سخت گیری زیادی دارد. اساتیدی که صرفا سطح علمی بالایی داشته باشند مورد تایید خانه مدیران نیستند و قادر نخواهند بود به تدریس در این موسسه بپردازند. از آنجایی که اهمیت دوره DBA بسیار بالا است، اساتید آن باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشند.
به همین دلیل اساتید علاوه بر سطح علمی بالا باید دارای سابقه کاری موفق چند ساله باشند. چراکه آموزش دادن مباحث دوره DBA نیاز به داشتن مهارت اجرایی نیز دارد؛بنابراین از بابت مدرسین دوره های حضوری و غیرحضوری DBA هیچ نگرانی نداشته باشید. اساتید خانه مدیران از با تجربه ترین، حرفه ای ترین و با سابقه ترین اساتید مطرح در سطح کشور می باشند.

پروژه محور بودن آموزش ها:

همانطور که پیش تر در بالا اشاره کردیم، آموزش های DBA در دانشگاه ها و برخی موسسات به صورت موضوع محور هستند. به همین دلیل پس از دریافت مدرک ممکن است شخص تا مدت ها قادر به پیاده سازی دانش خود نباشد.
در صورتی که پروژه محور بودن آموزش ها در موسسه خانه مدیران این امکان را به مدیران ارشد می دهد تا پس از دریافت مدرک و حتی در حین یادگیری مباحث، قادر به پیاده سازی دانش خود و رفع مشکلات سازمان باشند. در نتیجه با شرکت در دورهDBA خانه مدیران، بیشتر با حل مسئله و اقداماتی اینچنینی سر و کار خواهید داشت.

پنل کاربری آموزشی بصورت مادام العمر

پس از ثبت نام در دوره یک پنل آموزشی در اختیار شرکت کننده قرارداده می شود که در آن محتوای آموزشی اعم از کتب الکترونیک ، ویدیو های آموزشی و پادکستهای مدیریتی قرارداد شده است و شرکت کنندگان می تواننده بصورت همیشگی از این محتواها استفاده نمایند .
همچنین با بروز رسانی محتواها شرکت کنندگان امکان دسترسی به محتواها را خواهند داشت.

ارتباط با سایر مدیران کسب و کارها

با توجه به این نکته که قالبا تمام شرکت کنندگان دوره DBA ، خود دارای کسب و کار بوده لذا از جمله مزایای منحصر به فرد این دوره ، امکان ارتباط شرکت کننده ها با یکدیگر و ایجاد شبکه های کاری می باشد.
لذا به سبب اینگونه ارتباطات برای شرکت کننده فرصت شغلی مناسبی نیز ایجاد می شود
استفاده از تجربه افراد نیز می تواند سرعت پیشرفت را افزایش دهد.

هزینه مناسب و پرداخت اقساطی

از آنجایی که تا اندازه زیادی دورهDBA همانند PHDدانشگاه می باشد؛ طبیعی است که باید هزینه بالایی برای شرکت در آن بپردازید. همین موضوع ممکن است عده زیادی را برای شرکت در این دوره دچار تردید نماید. از طرفی دیگر بسیاری از موسسات تمامی هزینه را به صورت یکجا و پیش از شروع دوره دریافت می کنند.
با این وجود خوب است بدانید موسسه خانه مدیران برای رفع این مشکل اقدام به دریافت هزینه به صورت اقساطی کرده است. در اینصورت دیگر نگرانی از بابت شهریه نخواهید داشت. چراکه با پرداخت اقساطی، فشار مالی از شما برداشته می شود و تمرکز بیشتری بر مباحث موجود در دوره خواهید داشت.

توانایی های کسب شده در دوره DBA

در پایان این دوره قادر خواهید بود جلسات مختلف را مدیریت کرده و نقشه استراتژیک سازمان خود را طراحی کنید.
دستاورد دیگری که دوره DBA برایتان خواهد داشت، بهبود روابطتان با مشتری و همچنین آشنایی کامل با سیستم CRM می باشد. در نهایت، مهم ترین دستاورد برای شرکت کننده، بهبود جایگاه شغلی و در نتیجه افزایش درآمد می باشد.
پس از پایان دوره و دریافت مدرک، دستاورد های زیادی شامل حال هنرجو خواهد شد. توانایی حل مشکلات سازمان، افزایش دانش و مواردی از این قبیل، تنها چند نمونه از این دستاوردها می باشد. سایر دستاوردها نیز در زیر به صورت جداگانه برای شما ذکر شده است.
–  اجرایی کردن سریع آموخته ها، خواسته ها و برنامه ها
– افزایش دانش و مهارت مدیران در حوزه های فنی مدیریت نظیر مهارتهای بازاریابی، تبلیغات، بازرگانی، فروش، حسابداری و مالی و …
– افزایش شناخت ظرفیت فیزیکی، روانی وعاطفی افراد سازمان و تفویض مسئولیت به آنها مناسب با توان
– ایجاد توانمندی برای حفظ یک اقیانوس آبی و آرام
– افزایش توانمندی افراد به عنوان مرکز تعالی سازمان
– یادگیری مباحث توسط متدولوژی تدریس مهارتی محورو کسب توانایی حرکت در مسیر های بحرانی
– بهره مندی شرکت کنندگان ازاساتید صاحب سبک و دارای تجربه مدیریت

گواهینامه دوره DBA :

بعد از کیفیت آموزش، مهم ترین بخشی که در هنگام انتخاب دوره باید مورد توجه قرار دهید،مدرک پایان دوره می باشد. بسیاری از موسسات که دوره های DBA را برگزار می نمایند در پایان دوره مدرکی به شرکت کنندگان اعطا نمی کنند، برخی دیگر از موسسات نیز مدارکی را ارائه می دهند که فاقد اعتبار می باشد این عامل در آینده هنگام استخدام،مهاجرت و یا جمع آوری رزومه ، شخص را با مشکل مواجه می نماید.
مطمئنا یکی از مهم ترین مسائلی که افراد هنگام ثبت نام در موسسه به آن اهمیت زیادی می دهند، مدرک اعطایی موسسه می باشد. طبیعتا هر اندازه گواهینامه پایان دوره (مدرک) از اعتبار بیشتری برخوردار باشد شرکت کننده در دوره پس از فارغ التحصیلی آسان تر می تواند آن را در به سازمانها ارایه نماید.
موسسه خانه مدیران به فارغ التحصیلان خود مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را ارائه می دهد که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر نیز اعتبار دارد. به همین جهت حتی اگر شخصی قصد مهاجرت داشته باشد می تواند مدرک خود را ترجمه کرده و در کشور مورد نظر خود ارایه نماید .
خاطرنشان می شود گواهینامه پایان دوره مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده با امکان تایید و ترجمه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت می باشد و فارغ التحصیلان می توانند جهت استعلام گواهینامه خود با وارد کردن بارکد درج شده در روی گواهینامه در سایت www.vohec.ir نسبت به دریافت اصالت گواهینامه خود اقدام نمایند .
لازم به ذکر است مدرک مورد نظر می تواند تاثیر زیادی در مصاحبه های کاری داشته باشد. از طرفی دیگر این مدرک برای افرادی که قصد مهاجرت و یا کار در کشور دیگری را دارند نیز مناسب است. چراکه قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارد؛بنابراین از بابت اعتبار مدرک، جای هیچگونه نگرانی نیست.

دوره های پیشنهادی